Dzieci uczęszczają do przedszkola już czwarty rok, więc chętnie nawiązują przyjaźnie. Są koleżeńskie i otwarte na nowych kolegów, którzy niedawno dołączyli do naszej grupy.

W tym roku rozpoczęliśmy naukę gry na flażolecie, którą prowadzą pani Iwonka i pani Małgosia. Na Jasełkach i przedstawieniu z okazji Dnia Babci i Dziadka mogliśmy zaprezentować pierwsze utwory.

Kreciki bardzo lubią różne gry i zabawy ruchowe organizowane w przedszkolu, jak i na placu zabaw. Potrafią również sami zorganizować sobie zabawę. Chłopcy chętnie grają w piłkę, a dziewczynki uwielbiają rysować i wycinać. Dzieci z chęcią uczą się nowych wierszyków i piosenek. Są otwarte i ciekawe świata, który poznają poprzez zabawy dydaktyczne, tematyczne, konstrukcyjno-manipulacyjne.

Do przedszkola przychodzą z chęcią. Dzieci znają zasady zachowania się w grupie, przestrzegają zasad kodeksu grupowego. 

Ciekawi nas otaczającą  przyroda, którą mamy okazję obserwować  podczas spacerów, zabaw na placu przedszkolnym i eksperymentów. 

Uczęszczamy chętnie na różne zajęcia dodatkowe (tańce, karate, piłka nożna), mamy rytmikę, gimnastykę korekcyjną oraz jęz. angielski i hiszpański. Jesteśmy wyjątkowo utalentowaną grupą, chętnie śpiewamy i tańczymy, śmiało występujemy też na wszystkich przedstawieniach i uroczystościach.